AKSE Tedarik Ltd. Şti. 2016 yılında İzmir / Türkiye’de, Dokuz Eylül Üniversitesi Teknopark Kampüsünde, gıda dışı ürün tedariki alanında yenilikçi bir yaklaşım sunmak üzere kurulmuştur.

Şirketimiz ilk 5 yılında TÜBİTAK destekli birçok bilimsel ve teknolojik Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmiş olup, 2019 yılı itibariyle de üretim ve tedarik alanında ulusal ve uluslararası projelerini hayata geçirmeye başlamıştır.

2020 yılında, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan kardeş şirketimiz Calyx Consulting LLC ile iletişim ağını genişleten AKSE Tedarik, uluslararası şirketler bazında birçok üst düzey yönetici ile sürekli iletişim halinde, tedarik ihtiyaçlarına yerinde erişim kapasitesine sahiptir.

Yine 2020 yılı içinde ülkemizde faaliyet gösteren BİM, ŞOK, A101, ÖZDİLEK gibi başta discount market olmak üzere tüm zincir market pazarına tedarik yapmaya başlamıştır. Bu zincir mağazaların kayıtlı tedarikçisi durumuna gelmiş ve ticari hacmini geliştirmiştir.

AKSE Tedarik olarak partner üreticilerimizle hem finansman sorunlarının çözümü hem de yeni ve katma değer oluşturacak üretim şekilleri üzerine ortak çalışmalar yaparak tedarik çözümlerimizi çeşitlendirmekteyiz.

Bizim için tedarik, sadece faturalandırılan projeler değil, bir birlikte büyüme yolculuğudur.